usługi

Klawisze do klawiatury

5/5 - (2 votes)

Wypadł Ci klawisz w klawiaturze i zastanawiasz się nad jego wymianą? Po co wymieniać całą klawiaturę skoro możesz wymienić tylko jeden lub kilka klawiszy? Sprawdź ofertę przycisków do klawiatury naszego sklepu i zapewnij sobie tanie rozwiązanie problemu, jakim są wypadające klawisze w klawiaturze. Sprawdź sam.

Najwyższa jakość

Pracowanie przy komputerze z uszkodzoną klawiaturą w postaci braków klawiszy potrafi być bardzo irytujące. Dlatego nie zastanawiaj się i kup od nas wysokiej jakości klawisze do swojej klawiatury. Sprzedajemy tylko sprawdzone klawisze, które dopasowujemy zawsze do odpowiednich wskazanych przez klientów modeli klawiatur lub komputerów. Nasze klawisze sprzedajemy zawsze z pełnym asortymentem. W skład zakupionego zestawu wchodzi zawsze klawisz, zaczep i gumka, więc nie musisz się martwić, że nie będziesz w stanie zamocować klawisza do swojej klawiatury.

Zaufaj liderom na rynku

Zajmujemy się sprzedażą detaliczną oraz hurtową klawiszy do klawiatur w Polsce już od kilku lat. Nasze produkty cieszą się zaufaniem wśród klientów. Współpracujemy z wieloma serwisami komputerowymi i mamy wśród nich same pozytywne opinie. Sprzedajemy klawisze jednakowo do komputerów stacjonarnych, laptopów, netbooków oraz wszelkich innych urządzeń, które posiadają klawiatury. Zapytaj nas o szczegóły!

Tanie rozwiązanie na brakujące elementy klawiatury

W swojej ofercie posiadamy bardzo dużą ilość przycisków do wielu różnych modeli klawiatur. W sprzedaży mamy zarówno klawisze do laptopa, jak i klawisze do zwykłych klawiatur. Ceny naszych klawiszy zaczynają się już od 9,99 zł za sztukę, a przy zamówieniach na kilka sztuk, możesz liczyć na atrakcyjne zniżki. Dodatkowo kupując u nas, możesz liczyć na zniżki obejmujące dodatkowe mocowania klawiszy, a ponadto na darmową wysyłkę na terytorium Polski, gdy tylko zakupisz klawisze za ponad pięćdziesiąt złotych. Oprócz tego w swojej ofercie posiadamy także naklejki na klawiaturę w różnych kolorach, a także dostosowane do różnych języków. 

Skontaktuj się z nami za pomocą dostępnego formularza kontaktowego na stronie internetowej lub zadzwoń na podany numer telefonu. Postaramy się niezwłocznie pomóc i dobrać odpowiednie klawisze do Twojej klawiatury. Sprawdź nas. Zapraszamy!

Oferta: https://www.laptopkey.eu/