Wyjątkowe i oryginalne prezenty dla chłopaka

Wyjątkowe i oryginalne prezenty dla chłopaka

2021-01-12

Urodziny, imieniny, rocznice, Walentynki, Święta… okazji na wręczanie prezentów jest wiele. Nie da się ukryć, że im dłużej trwa relacja, to tym ciężej o oryginalny prezent. Co podarować chłopakowi, gdy brakuje pomysłu?

Wyjątkowe i oryginalne prezenty dla Chłopaka

Perfumy, pasek, portfel… Wszystko już było, prawda? Trudno jest wybrać coś oryginalnego, jeśli wykorzystaliśmy wszelkie popularne rozwiązania. Czas postawić na wyjątkowy podarunek, który szczerze zaskoczy i uszczęśliwi Twoją drugą połówkę!

Prezenty DIY, czyli odrobina czasu oraz zaangażowania

DIY to skrót od “do it yourself”. Jak sama nazwa wskazuje, zrób prezent sama! Własnoręcznie wykonane podarunki to coś od serca, co Twój chłopak z całą pewnością doceni. Nie ma przecież nic lepszego niż spersonalizowany upominek, który powstał z myślą o nas.

Słoik “100 powodów, dla których cię kocham”

To bardzo popularna propozycja, która króluje w social mediach. Taki podarunek to zarazem niezwykle ekonomiczna propozycja, bowiem potrzebujemy jedynie słoika, papieru, czegoś do pisania i ewentualnie wstążki do przyozdobienia naszego dzieła.

Zabawa polega na tym, aby na małych kawałkach papieru wypisać wszelkie powody, dla których kochasz swoją drugą połówkę. Całość należy wrzucić do słoika. Chłopak z pewnością będzie z zachwytem wyciągał każdą kolejną kartkę!

Randkowe pomysły, czyli wybij się z rutyny

Rutyna to największy wróg związków. Z tego powodu warto zadbać o jej zabicie! Przygotuj ponumerowane koperty, w których wypiszesz pomysły na randki. Zadaniem chłopaka będzie wybór dowolnego numeru w przypadku, gdy nie będziecie mieć pomysłu na wspólne spędzanie czasu. To prezent, z którego Ty również skorzystasz.

Problematyczne mogą okazać się same pomysły na randki. Oto przykładowe propozycje:

- wyjście do Waszej ulubionej restauracji

- wieczór gier planszowych

- spacer lub wyjście na rower, rolki czy hulajnogi

- wspólne zakupy w galerii handlowej

- film w domu lub wyjście do kina

- jednodniowy wyjazd

- wyjście do klubu lub baru ze znajomymi

Wspólnie spędzony czas

Kto powiedział, że prezent musi być rzeczą materialną? Równie dobrym rozwiązaniem będzie wspólny wyjazd na weekend. Góry, morze a może Mazury? Cokolwiek nie wybierzesz, z całą pewnością będziecie się świetnie bawić! Jest to znacznie bardziej oryginalny pomysł niż kolejne perfumy, portfel czy pasek. Twój chłopak również doceni ten gest, bo czy jest coś lepszego niż podarowanie wspomnień?

Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada wyzwanie. Grunt to odrobina zaangażowania i dobry pomysł!