Siedem Kamieni Aleksandra

84 PLN

Każdy posiada swoją hierarchię wartości. Czasami jednak potrzeba chwili zastanowienia, po to, by ułożyć w swoim życiu priorytety. Z pomocą przyjdzie wtedy ten produkt.

Siedem Kamieni Aleksandra, to zestaw ręcznie wykonanych, niepowtarzalnych i nasączonych pszczelim woskiem, ręcznie wypolerowanych klocków. Dzięki nim odnajdziesz w swoim życiu równowagę.

Tak jak dzieje się to w prawdziwym życiu, żaden dzień nie jest taki sam, więc i każde ułożenie kombinacji tych klocków będzie inne i zaskakujące. Każdy następny krok w trakcie składania powoduje konsekwencje.

Kamienie Aleksandra sprawdzą się świetnie jako dekoracja. Intrygujący przedmiot i jego mnogość kombinacji powoduje, iż można zawsze do niego wrócić i odstresować się w trakcie zabawy. Klocki Siedem Kamieni Aleksandra zostały nagrodzone wyróżnieniem Must Have oraz Gift of the Year 2012.

Pięknie zapakowane klocki, to doskonały prezent, dla ludzi, którzy potrzebują odskoczni od stresującej pracy. Naturalne pęknięci i ślady sęków na drewnie dodają naturalnego charakteru, każdej z części zestawu.