Rękawiczki Bluetooth Hi-Fun

189 PLN

Na pewno słyszałeś o rękawiczkach, które umożliwiają pracę na smartfonie lub tablecie, bez konieczności ściągania ich. Jednak te prezentowane przez nas posiadają też inne zaskakujące funkcje.

Rękawiczki firmy hi- Fun są nie tylko ciepłe i wygodne, ale łącza się bezprzewodowo z twoim telefonem za pomocą systemu Bluetooth.

Dzięki wbudowanemu u podstaw rękawiczki panelowi sterowania będziesz mógł odbierać i wykonywać połączenia telefoniczne, nie wyciągając telefonu z kieszeni. Zamontowany w czubku kciuka oraz małego palca głośnik umożliwia prowadzenie rozmów bez użycia urządzenia elektronicznego. Wystarczy ułożyć swoją dłoń w kształt słuchawki, aby móc prowadzić rozmowę telefoniczną.

Zaprojektowany w Mediolanie element garderoby prezentuje się niezwykle stylowo i jest bardzo praktyczny. Dodatkowo sprawi, iż z pewnością będziesz budził zainteresowanie przechodniów.

Aby bez przeszkód korzystać z Rękawiczki Bluetooth Hi-Fun, nie trzeba mieć telefonu przy sobie, ponieważ urządzenie działa w odległości 12 m od smartfona.