Rajdowy Labirynt

74 PLN

Przedstawiamy niezwykle uzależniającą, szaloną i wciągającą grę manualną. Rozgrywa się ona w świecie rzeczywistym, dając nam odskocznie od otaczającej nas z każdej strony technologii.

Gra Rajdowy Labirynt to połączenie skomplikowanego labiryntu, stopera oraz inspirowanej techno muzyki, która pomaga w tworzeniu atmosfery napięcia. Nie daj się zwieść pozorom, ponieważ zabawa z tym produktem wcale nie jest taka prosta, jak może się wydawać. Wszystko zaczyna się od wciśnięcia przełącznika, który znajduje się na tylnej ścianie gry, następnie należy ustawić kulkę na rozpoczynającym rozgrywkę polu i nacisnąć przycisk START na kierownicy. Kiedy tylko zakończy się odliczanie rozpocznie się szalony wyścig. Twoim zadaniem jest nawigowanie kulki w taki sposób, aby jak najszybciej dotarła do mety. Po zakończonej trasie zapisujemy czas, aby potem móc porównać go z wynikami znajomych.

Rajdowy Labirynt to bardzo rozrywkowa gra towarzyska, wspaniała alternatywa dla gier rozgrywanych na ekranach komputerów i smartfonów.