Powerbank Solarny SUNEN 8000mAh

149 PLN

Jesteś daleko od domu, zapada zmrok. Do tego jeszcze zepsuł Ci się samochód i kompletnie padł telefon. Scena jak z horroru, prawda? Co wtedy robisz?

Z tym Powerbankiem solarnym już nigdy nie będziesz musiał się martwić o takie sytuacje. Dzięki tej przenośnej ładowarce zawsze będziesz mieć przy sobie niezawodny, podręczny zapas energii. Akumulator można naładować na dwa różne sposoby: a pomocą kabla USB lub promieni słonecznych. To dzięki wbudowanemu panelowi solarnemu. Nie tylko naładujesz powerbank z daleka od domu, ale uczynisz swoje życie bardziej ekologicznym. Następnie energię tą możesz przekazać do swojego telefonu, smartfona, odtwarzacza MP3/MP4, iPhone, tabletu itp. Możesz ładować nawet dwa urządzenia jednocześnie, gdyż urządzenie jest wyposażone w podwójny port USB. W zestawie znajduje się uniwersalny przewód z przejściówkami microUSB, miniUSB oraz Lighting 8-pin.

Dodatkowo znajdziesz tam bardzo przydatny karabińczyk i woreczek na akcesoria. Ładowarka SUNEN 8000mAh posiada również wbudowaną funkcję latarki. Znakomitej jakości obudowa jest odporna na kurz i zachlapania. Ten gadżet powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego nowoczesnego człowieka.