Narzędzie Bear Grylls Ultimate

289 PLN

Dzięki rewelacyjnemu i wielofunkcyjnemu narzędziu Multi-tool Gerber Bear Grylls Ultimate poczujesz się w skórze znanego i lubianego ekspera od sztuki przetrwania.

Będziesz zawdzięczał temu produktowi pełne przygotowanie na poradzenie sobie w każdej sytuacji. To narzędzie przydatne jest nie tylko w survivalu, lecz także w codziennym użytku. Bear Grylls Ultimate zawiera 12 przyrządów, pomogą Ci rozwiązać wszelkie problemy nie tylko w trudnych warunkach, ale także w dżungli gospodarstwa domowego. Zestaw zawiera narzędzia wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej tj.: szczypce, noż o ostrzu płaskim, nóż ząbkowany, piłę, śrubokręt PhillipsMały płaski, śrubokręt średni płaski,  pierścień na linkę, otwieracz do butelek, otwieracz do puszek, nożyczki oraz nożyce do drutu. Całość zapakowana jest w etui, stworzone z tych samych materiałów co militaria.

 Zarówno Multitool, jak i opakowanie opatrzone są sygnaturą Bear'a Grylls'a. Rękojeść każdego z narzędzi pewnie leży w dłoni i nie ślizga się. Poszczególne narzędzia można blokować dzięki opatentowanemu mechanizmowi.

Zamień codzienną sztukę przetrwania w błahostkę i bądź jak Bear Grylls w betonowej dżungli.