Grzejący Szalik Glovii z Powerbankiem

319 PLN

Grzejący Szalik Glovii z Powerbankiem to niezwykle wielofunkcyjny i przydatny produkt.

Oprócz tego, iż pełnić może role szalika chroniącego przed chłodem, świetnie sprawdza się jako przenośna ładowarka do telefonu. Produkt ten wykonany jest z doskonałej jakości włókien węglowych, które emitują fale podczerwone. Dzięki temu nie tylko ogrzejesz swoją szyję, lecz również poprawisz krążenie swojej krwi.

Ten innowacyjny element garderoby ma bardzo dużą powierzchnię grzewczą, która idealnie i równomiernie rozprowadzi ciepło po twojej skórze, powodując, iż żadna zimowa eskapada nie będzie już dla ciebie czymś strasznym.

Grzejący Szalik Glovii wyposażony jest dodatkowo w zamykaną kieszeń do przechowywania zasilającegourządzenia. Powerbank jest dołączony do zestawu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś używał w połączeniu z tym produktem swojego własnego sprzętu .

Oto idealny gadżet dla narciarzy, sportowców, motocyklistów, leśników czy osób starszych. Już dziś skończ, z trzęsieniem się na przystankach. Dzięki temu szalikowi nie tylko zawsze będziesz miał naładowany telefon, ale sprawisz, że Zima na nowo stanie się twoją ulubioną porą roku.