Boombox Bluetooth BT

99 PLN

Przedstawiamy kompaktowy głośnik Bluetooth Boombox BT.

Dzięki wbudowanej w zestaw nagłośniania rączce, obudowie oraz niewielkim rozmiarom możesz cieszyć się ukochaną muzyką dobrej jakości dosłownie wszędzie. Czy to w domu, czy na wyjeździe, wycieczce, relaksu nad wodą, czy grilla ze znajomymi będziesz w stanie rozkręcić naprawdę dobrą imprezę lub po prostu raczyć się dźwiękami utworów ulubionych artystów.

Boombox BT oferuje dwa wbudowane głośniki średniotonowe oraz subwoofer. Całkowita moc urządzenia to aż 15W RMS!
Dodatkowym atutem tego ekscytującego gadżetu jest możliwość słuchania radia FM oraz to, iż wbudowano w nie wejście na karty MicroSD oraz możliwość odczytu danych z np. pendriva.

Bezprzewodowe słuchanie muzyki zapewnia Aktywny interfejs oraz technologia Bluetooth.

Boombox ten wyposażony jest w mocny akumulator, który pozwala na użytkowanie sprzętu przez długie godziny bez obawy, iż to elektroniczne cacko się rozładuje. Kiedy jednak jego bateria będzie już na wykończeniu, spokojnie możesz naładować go za pomocą kabla USB. Produkt wyposażony jest również w złącze AUX 3.5mm, dzięki czemu podłączysz do niego prawie każde źródło dźwięku. Ten przenośne nagłośnienie pozwala uzyskać niezwykle czysty i głośny dźwięk doskonałej jakości. W zestawie znajdziesz pilot zdalnego sterowanie, kabel USB oraz kabel AUX. Rozmiary urządzenia to: 120x195x165mm.

Należy dodać, że dźwięk jest zadziwiająco czysty i głośny. Obudowa wykonana z drewna nadje urządzeniu wyjątkowego charakteru, krótko mówiąc jest nowowczesna i gustowna.