Australijski Kapelusz z Kangura

379 PLN

Chcesz poczuć się jak prawdziwy twardziel, a nie masz możliwości zapolować na kangury lub aligatory tak jak bohater twojego ulubionego filmu? Nic prostszego. Przedstawiamy wykonany z prawdziwej skóry Kangura kapelusz, w którym poczujesz siłę męskości i urozmaicisz stylizację.

Nakrycie głowy wykonane zostało przez znaną na całym świecie australijską firmę Barmah. Kapelusze z serii Roo wykonane są z najwyższej jakości, naturalnych materiałów, są bardziej wytrzymałe niż te zrobione ze skóry np. krowiej.

Australijski Kapelusz z Kangura po wyprodukowaniu pokryty został specjalnymi olejami i woskami, wszystko po to, aby był lekki, wygodny i wodoodporny. Będziesz w nim wyglądał niesamowicie, zawsze. Nakrycie głowy możesz włożyć np. do pokrowca, a potem do plecaka. Po wyjęciu masz gwarancję, iż wróci on z powrotem do poprzedniego kształtu.

Kapelusze firmy Barmah są nieodłącznym elementem garderoby australijskich kowbojów i mieszkańców outbacku. Każdy z nich posiada swoją własną historię, dlatego nie są one nieskazitelne. Z pewnością jest to dodatek dla niegrzecznych chłopców.

Produkt dostępny w kolorze ciemnobrązowym, do każdego egzemplarza dołączono bawełniany futerał.