herbata

Kalendarz adwentowy uwodzący zapachem i smakiem świąt… Czy to możliwe? Pomysł na prezent idealny!

5/5 - (1 vote)

Historia dawania prezentów z okazji Bożego Narodzenia jest bardzo długa i choć nie ma jednoznacznego wyjaśnienia, skąd wzięła się ta tradycja, to trzeba przyznać, że jest ona niezwykle miła i sympatyczna. Przy blasku świec, suto zastawionym stole i pięknie ozdobionej choince z zapałem rozpakowujemy nawet symboliczne podarunki. A co może być wyjątkowym prezentem nie tylko na święta, ale i na cały okres przygotowania do nich? Kalendarz adwentowy!

Kalendarz adwentowy nie tylko z czekoladkami

Tradycyjnie kalendarz adwentowy kojarzy się z czekoladkami, umieszczonymi na jednej planszy z ponumerowanymi okienkami od 1 do 24 – jedna pralinka na jeden wieczór oczekiwania. Nie jest to jednak dobre rozwiązanie dla każdego, dlatego wielką popularnością cieszą się kalendarze adwentowe, które skrywają coś więcej niż tylko słodki przysmak. A co może być w środku? Dosłownie wszystko: kawa, herbata, kosmetyki, zabawki albo słoiczki z przetworami. 

Kalendarz adwentowy jako pomysł na niebanalny prezent

Okres adwentu ma swoją niepowtarzalną atmosferę, z radością dajemy wtedy prezenty – nawet bez specjalnej okazji. Nietuzinkowym prezentem będzie kalendarz adwentowy. Zawartość dopasuj do preferencji obdarowanego, na przykład: dla kobiety mogą to być zestawy z perfumami, a dla mężczyzn – ze skarpetami. Uniwersalne kalendarze adwentowe, które w 2022 roku sprawdzą się w każdym domu, to te z kawą i herbatą. 

Kalendarze adwentowe inne niż wszystkie

Czy na pewno dobrym prezentem będzie kalendarz adwentowy? 2022 rok był trudny i przyniósł wiele zmartwień prawie każdemu z nas, dlatego tak ważne jest, aby celebrować jego zakończenie. Nic tak nie poprawi humoru jak filiżanka aromatycznej i dobrej jakości kawy czy herbaty. Bogatą ofertę takich produktów znajdziesz w Cup and You. Są tu wyjątkowe zestawy kaw i herbat, które trafią nawet w najbardziej wysublimowany gust.

Co istotne – twórcy kawowych i herbacianych kalendarzy adwentowych zadbali o taką kompozycję smaków, aby przybliżały atmosferę Bożego Narodzenia. Do wyboru są kalendarze adwentowe z herbatą, kawą lub mieszane (z kawą i herbatą). Napojów nie trzeba przygotowywać przy użyciu specjalistycznego sprzętu, do ich zaparzenia wystarczy filiżanka oraz woda (co jest ważne w obdarowywaniu osób, które nie mają zaparzacza lub ekspresu do kawy). Dla miłośników piękna nie lada gratką będzie piękna oprawa tych kalendarzy – ozdobią każde wnętrze. 

Kalendarze adwentowe z kawą i herbatą są odpowiedzią na stawiane co roku pytanie, co na prezent dla bliskich. Nie musisz już dłużej szukać i się zastanawiać – w Cup and You znajdziesz wyjątkowy podarunek dla każdego. 

Inne oferty świąteczne: https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html