Integracja Magento Allegro, Amazon, eBay - jakie możliwości, jakie pespektywy?

Integracja Magento Allegro, Amazon, eBay - jakie możliwości, jakie pespektywy?

2021-10-25

Współcześni przedsiębiorcy coraz częściej wiążą sukces prowadzonych przez siebie firm z działaniem w branży internetowej.

Co nie powinno nikogo dziwić. Działając w internecie, możesz mieć pewność dotarcia do większego grona odbiorców. Nie można tego powiedzieć w przypadku prowadzenia firmy lokalnej. Osadzenie firmy w przestrzeni wirtualnej nie jest jednak w stu procentach wspaniałe. Dlaczego? Wymaga od Ciebie bowiem użycia specjalistycznych narzędzi, które pomogą Ci w zarządzaniu kontaktami handlowymi. Takich narzędzi dostarczają nam specjalne oprogramowania. 

Jednym z nich jest platforma ErpBox. Szeroki wybór usług, jakie oferuje, sprawia, że każdy właściciel sklepu internetowego może dostosować do własnych potrzeb. Jednym z oferowanych przez ErpBox rozwiązań jest zintegrowanie domowej witryny sklepu online, na przykład obsługiwanego przez Magento z profilem sklepu założonym w serwisie aukcyjnym takim jak Allegro, eBay czy Amazon. Taka integracja Magento Allegro to metoda na usprawnienie działania całego biznesu.

Integracja Magento Allegro, eBay, Amazon

Zintegrowanie Magento z kontem na takim serwisie aukcyjnym jak Allegro, Amazon czy eBay pozwala między innymi na:

  • importowanie danych na temat zamówień dokonanych przez Klientów profilu biznesu działającego na dowolnym serwisie zajmującym się ofertami sprzedażowymi,
  • automatyczne obsługiwanie wszystkich zamówień ze wszystkich omawianych kanałów sprzedaży,
  • aktualizowanie danych na temat produktów, które dostępne są w magazynie,
  • możliwość tworzenia konkretnych aukcji przy pomocy managera Allegro i managera eBay.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci ErpBox

Zainteresował Cię ten wpis? Chcesz sprawdzić korzyści, jakie daje korzystanie z oferty dostępnej w ErpBox na integrację Magento Allegro z wybranymi kanałami sprzedaży? Przeczytaj również, a potem od razu serdecznie zapraszamy do założenia darmowego (przez całe 21 dni) konta i skorzystania z dwudziestu jeden dni darmowych testów. W tym czasie możesz poznać działanie programu ErpBox i zdecydować, czy pomoże ci on w rozwinięciu twojego biznesu. Jest duże prawdopodobieństwo, iż to właśnie będzie ten kamień milowy, który pomoże Ci popchnąć Twoje możliwości sprzedażowe do przodu.